Praktyczne i uniwersalne urządzenie pokładowe dla aut flotowych

BP Tollbox EETS to funkcjonalne i bardzo użyteczne urządzenie pokładowe, które jest nie tylko proste w obsłudze, ale i nadzwyczaj skuteczne. Co musisz wiedzieć przed zakupem?

Twoja flota pojazdów i system EETS

Coraz więcej krajowych firm prowadzi swoje interesy nie tylko na terenie kraju, ale także innych państw europejskich. Siłą rzeczy powoduje to różne trudności związane z szeroko rozumianym transportem transgranicznym, jednym z nich do niedawna jeszcze było pobieranie opłat drogowych. Na szczęście wraz z pojawieniem się systemu EETS problemy te zniknęły, a uiszczanie opłat drogowych w różnych krajach stało się znacznie prostsze niż do tej pory. A czym właściwie jest EETS?

EETS to Europejska Usługa Opłat Elektronicznych, która została wdrożona, aby ułatwić poruszanie się podczas długich tras na terenie Europy. Dotychczas w poszczególnych państwach panowały odrębne zasady dotyczące płatności za przejazd wyznaczonymi drogami, a postoje w stacjach poboru opłat niejednokrotnie zajmowały wiele czasu – nie trzeba być ekspertem, aby stwierdzić, że mogło to wyraźnie opóźniać cały przejazd. Co więcej, wprowadzenie EETS pozwala na użytkowanie jednego boxa, czyli urządzenia OBU (On Board Unit) do poboru opłat drogowych w różnych krajach. Przed wdrożeniem EETS kierowcy musieli mieć więcej sprzętów OBU, które w skrajnych sytuacjach wpływały nawet na pole widzenia w czasie jazdy. Zastąpienie kilku urządzeń jednym jest nie tylko wygodniejsze w użytkowaniu, ale i bezpieczniejsze.

Obecnie system EETS funkcjonuje głównie w krajach Europy Zachodniej, takich jak Niemcy, Austria, Francja, Włochy, Portugalia czy Hiszpania, z czasem będzie jednak wdrażany także m.in. w Polsce, Czechach czy na Słowacji. Ostateczna decyzja dotycząca daty wprowadzenia systemu zależy od lokalnych władz, lecz nie powinno to nastąpić później niż do końca 2021 roku.

Co możesz zyskać dzięki funkcjonalnemu urządzeniu do pobierania opłat drogowych?

Jednym z doskonałych urządzeń OBU, które zachwycają swoją funkcjonalnością oraz walorami użytkowymi, jest BP Tollbox dla EETS. Oczywiście kluczową rolą tego sprzętu jest szybkie, wygodne i automatyczne rozliczanie opłat za przejazdy na obszarze wybranych państw, a co bardzo ważne, zaliczają się do tego także przejazdy mostami, tunelami, a także transportem morskim i kolejowym. BP Tollbox EETS kryje za sobą jednak o wiele więcej korzyści – otóż to urządzenie sprawi, że na koniec okresu rozliczeniowego otrzymasz wszystkie faktury w jednej przesyłce, co bez wątpienia ułatwi pracę działu księgowości. A do tego zyskasz dostęp do atrakcyjnych usług dodatkowych, takich jak bezpieczne parkingi, całodobowa pomoc drogowa czy myjnie tej marki.

BP Tollbox EETS gwarantuje doskonałą obsługę online. W zaledwie chwilę sprawdzisz historię dokonanych płatności i inne raporty, co z kolei zwiększy Twoją kontrolę nad wydatkami. W ten sposób będziesz mógł poprawić rentowność firmy. W przeciwieństwie do wielu innych produktów BP Tollbox EETS nie jest obarczony kaucją. Urządzenie nie jest też przypisane na stałe do danego pojazdu – możesz je swobodnie przekładać między samochodami ze swojej floty. Jak zatem widać, BP Tollbox EETS to produkt intuicyjny, prosty w obsłudze i gwarantujący ogrom korzyści dla przedsiębiorców. Z pewnością warto zapoznać się z dokładną ofertą i przyjrzeć dostępnym benefitom, aby w ten sposób usprawnić funkcjonowanie własnej marki. Nie czekaj dłużej i już dziś poznaj BP Tollbox EETS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *