Pomoc drogowa w Dębicy i okolicach

Mieszkasz w województwie podkarpackim? W razie potrzeby wiesz gdzie szukać pomocy, jeśli na drodze napotkasz jakąkolwiek trudność? Najlepiej jest mieć zapisany w telefonie numer kontaktowy na zaufaną pomoc drogą lub umieścić w ich schowku pojazdu. Holowanie, szybka naprawa na miejscu czy podstawienie zastępczego auta? Nie ma sprawy! To sposoby, które może zaoferować Ci sprawdzona pomoc drogowa. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz przewiezienia auta w inne miejsce na mapie Polski bez użycia go w trasie, idealnym środkiem transportu będzie laweta.

Awaria pojazdu – co zrobić?

Jeśli będziesz uczestniczył w wypadku, w którym Twoje auto nie będzie mogło dalej poruszać się w ruchu drogowym, pamiętaj o następujących czynnościach:

 • załóż kamizelkę odblaskową,
 • ustaw trójkąt ostrzegawczy w odpowiedniej odległości od swojego samochodu, tak aby inne pojazdy mogły bezpiecznie Cię ominąć,
 • wezwij pomoc, w zależności od potrzeby i stopnia zderzenia (policję, pogotowie ratunkowe, straż pożarną),
 • zadzwoń po pomoc drogą, aby laweta mogła zabrać Twoje auto i przewiozła je do warsztatu samochodowego.

Gdy na trasie wydarzy się kolizja lub Twój samochód zepsuje się, zachowaj ostrożność i wezwij profesjonalną pomoc drogową w szybki, ale bezpieczny sposób. Pamiętaj tylko – nie panikuj! Po to są specjalne organy, aby bez problemu mogły pomóc Ci w specjalistyczny sposób. Ty ich tylko wezwij. Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie w aucie wizytówki z numerem kontaktowym pomocy drogowej. Sprawdzone miejsca to przede wszystkim schowek oraz osłona przeciwsłoneczna po stronie kierowcy.

OMT – niezastąpiona pomoc drogowa

Szeroki zakres usług pozwala na kompleksową obsługę. Pomoc drogowa z Dębicy może zaoferować wsparcie w kwestii:

 • awaryjnego otwierania samochodu,
 • awarii auta lub kolizji na autostradzie czy inne drodze,
 • holowania,
 • podstawienia samochodu zastępczego.

Firma OTM to okręgowa stacja kontroli pojazdów, która poprzez swoje profesjonalne usługi pomoże w zakresie mechaniki, a także ogumienia aut. Jest w stanie dotrzeć w każdy zakątek Polski, dzięki sprawnym, specjalistycznym oraz nowoczesnym sprzętom. Jednak jednym z terenów, do których mogą najszybciej dotrzeć to okolice Dębicy.

Całodobowa laweta – pomoc o każdej porze

Środek nocy czy dwunasta w południe? To nieistotne! Wypadek czy awaria samochodu może zdarzyć się zawsze. Nieważne, o której godzinie będziesz potrzebował wsparcia, możesz liczyć na pomoc drogową z Dębicy. Jeśli opona w Twoim samochodzie przebiła się podczas jazdy lub doszło do uszkodzenia np. układu chłodniczego, jak najszybciej zadzwoń po pomoc drogową. Odpowiedni specjaliści przyjadą i naprawią zepsutą część na miejscu. Jednak jeśli powstała awaria jest dużo poważniejsza, Twój pojazd zostanie zabrany lawetą do wyznaczonego warsztatu samochodowego.

Główne przypadki, w których laweta jest potrzebna to m.in.:

 • transport auta z miejsca wypadku, które nie może być dopuszczone do ruchu,
 • dostarczenie samochodu do warsztatu mechanicznego w celu naprawy,
 • przewóz pojazdu pomiędzy dłuższymi odległościami.

Zaufana pomoc drogowa na Podkarpaciu

Zdarzył Ci się wypadek drogowy bądź niespodziewana awaria pojazdu? Jesteś w województwie podkarpackim w okolicach Dębicy? Nie wiesz, co masz zrobić? Nie stresuj się i zadzwoń po pomoc drogowa z Dębicy. Firma OMT jako okręgowa stacja kontroli pojazdów pomoże w każdej sytuacji i o każdej porze. Wystarczy zapisać numer w telefonie i jechać w trasę ze spokojną głową!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *