Toyota Smartplan – oferta dla każdego

Toyota Smartplan to odpowiednio skonstruowana oferta leasingu samochodów Toyota, która oferuje wiele możliwości dla zainteresowanych osób i firm. Firmy bardzo często potrzebują odpowiednich samochodów do prowadzenia działalności, a z pewnością wybór nowego auta jest korzystniejszy pod każdym względem. Nowy samochód bowiem nie sprawia problemów związanych z jego zużyciem.

Korzyści z leasingu auta

Leasing samochodu zalicza się do najbardziej korzystnych pod względem finansowych opcji. Powodem tego jest przede wszystkim to, iż oprocentowanie leasingu jest znacznie mniejsze niż na przykład kredytów gotówkowych lub na zakup samochodu. Dzięki temu całościowe koszty są o wiele niższe dla klienta. Ponadto klienci decydujący się na leasing samochodu nie są zobowiązani wykupem auta, po zakończeniu umowy leasingowej mogą auto pozostawić, zaś raty leasingu potraktować jako raty za użytkowanie pojazdu. W czasie trwania umowy leasingowej samochód stanowi własność leasingodawcy, i co za tym idzie jest on odpowiedzialny za jego stan. W razie problemów czy konieczności naprawy auta, leasingodawca powinien zapewnić klientowi auto zastępcze na czas trwania naprawy. Jeśli samochód będący przedmiotem leasingu ulegnie awarii która uniemożliwi użytkowanie samochodu, zadaniem leasingodawcy jest zapewnienie drugiego auta.

Elastyczny leasing dopasowany do potrzeb klienta

Największym powodzeniem cieszą się oferty leasingu, które są dopasowane do klientów. Toyota Smartplan to jedna z tych ofert, które zapewniają klientom odpowiednie dopasowanie oferty do wymagań klientów. Elastyczne oferty tego planu to dopasowanie ich pod względem finansowym do możliwości klientów. Różnorodność ofert to kwestia dopasowania wysokości miesięcznych rat leasingu jak również okresu jego trwania. Na wysokość miesięcznych rat wpływ ma między innymi wysokość początkowej wpłaty własnej czy inne warunki oferty leasingowej. Zdaniem klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z oferty Smartplan na plus należy zaliczyć również bardzo przejrzyste warunki umowy, w szczególności jak chodzi o koszty związane z finansowaniem umowy i brak ukrytych kosztów dla klienta.

Warianty leasingu dla każdego

Smartplan to warianty leasingu, dopasowane jak najlepiej do oczekiwań zainteresowanych osób. Koszty związane z umową leasingową stanowią koszty przychodu w firmie, co tym bardziej skłania do skorzystania z takiej możliwości. Kwestię tego który wariant klient powinien dopasować do siebie, biorąc pod uwagę na przykład to, czy chce wykupić auto po zakończeniu umowy leasingowej. Jeśli bowiem klient jest zainteresowany wykupem auta, wówczas powinien wybrać pakiet który sprawia że koszty wykupu nie będą zbyt wysokie, jak wersja easy Smartplan. Najbardziej rozbudowana jest wersja Comfort, która sprawia, że klient nie musi się martwić niczym poza tankowaniem samochodu. Wówczas bowiem różnego rodzaju naprawy czy czynności takie jak okresowe wymiany oleju czy filtrów leżą po stronie leasingodawcy. Poza tym Toyota Smartplan jest ofertą dotyczącą zarówno nowych jak też używanych samochodów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *