Taxi – zakupy na telefon

Zamawianie zakupów do domu za pośrednictwem taksówki to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym brakuje czasu na samodzielną wycieczkę do sklepu. Usługi tego rodzaju przydają się najbardziej w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności, które uniemożliwiają terminową realizację danego zadania (np. niedyspozycja zdrowotna itp.). W tego rodzaju sytuacjach taksówkarz może szybko i sprawnie dostarczyć np. leki dostępne bez recepty, podstawowe zakupy spożywcze czy brakujące części z marketu budowlanego. Jakie korzyści związane są z zamawianiem zakupów na telefon? W jaki sposób zamówić tego rodzaju usługi? Ile kosztuje takie rozwiązanie? Na wszystkie te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Dlaczego warto zamówić zakupy za pośrednictwem taxi?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak łatwo, tanio i szybko zamówić można zakupy przy pomocy profesjonalnej firmy taxi. Przed przystąpieniem do zamówienia warto sporządzić dokładną listę potrzebnych rzeczy oraz w miarę możliwości zweryfikować ich dostępność w punktach stacjonarnych. Jest to istotne głównie w przypadku bardziej specjalistycznych produktów, które dostępne są jedynie w niewielkiej liczbie miejsc. Tanie taxi przywożące zakupy pod sam dom to rozwiązanie, które pozwala uniknąć nie tylko wycieczki do sklepu i co za tym idzie czasochłonnego stania w kolejce. Usługi tego rodzaju doskonale sprawdzają się w przypadku osób starszych, które nawet przy sprzyjających warunkach pogodowych mogą zmagać się z dotarciem do sklepu i przetransportowaniem zakupów we własnym zakresie. Zamawiając zakupy za pośrednictwem taxi można szybko, łatwo i bezpiecznie odciążyć bliskie osoby w domowych obowiązkach.

W jaki sposób zamówić zakupy i tanie taxi?

Po przygotowaniu wspomnianej wyżej listy zakupów wystarczy zadzwonić na główny numer dyspozytorni i przekazać wszystkie istotne informacje naszemu konsultantowi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i świetnie rozwiniętej sieci kierowców proces dostarczania zakupów do domu przebiega szybko i sprawnie. Warto jednak pamiętać, iż kierowca taxi może zadzwonić z dodatkowymi pytaniami w trakcie realizacji zamówienia, w związku z czym dobrze jest mieć niewyciszony telefon pod ręką.

Ile kosztuje usługa taxi taka jak zakupy na telefon?

Zamawiając Opti taxi w Warszawie, Wrocławiu lub Poznaniu na terenie I strefy za zakupy dopłacić trzeba będzie równo 30 złotych. W przypadku położonych poza tym obszarem sklepów stacjonarnych cena wzrastać będzie w zależności od odległości. Szczegółowe informacje dotyczące kosztu realizacji danego zlecenia uzyskać można bezpośrednio u naszych dyspozytorów, którzy po zweryfikowaniu wszystkich niezbędnych informacji będą w stanie przedstawić dokładną cenę. Dzięki wsparciu naszych doświadczonych konsultantów oraz kierowców taxi proces zamawiania i dostarczania zakupów przebiega szybko i sprawnie. Warto zwrócić też uwagę, iż transportowanie delikatnych produktów taksówką jest dużo bezpieczniejsze od tradycyjnych przesyłek pocztowych albo kurierskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *