Karta paliwowa bez zabezpieczeń – BP Komfort Prepaid

Jakie benefity musi gwarantować karta paliwowa, żeby niewielkiemu przedsiębiorcy faktycznie opłacało się ją założyć? Czy to w ogóle możliwe?

Jaka powinna być karta paliwowa?

Karty paliwowe to produkty dedykowane firmom, które mają w swojej flocie pojazdy – w przypadku wielu przedsiębiorstw stanowią one ważny element działalności i znacząco zmniejszają koszty operacyjne. Tego rodzaju współpraca jest zresztą opłacalna nie tylko dla firm mających karty paliwowe, ale także samych koncernów. W ten sposób zyskują one stałych klientów korzystających z serwisu tej sieci. Kierowcy natomiast, po przyjeździe na stację paliw, nie muszą czekać na wystawienie faktury przez kasjera – zamiast tego po zakończeniu okresu rozliczeniowego do firmy zostanie wysłany pojedynczy dokument sprzedażowy, na którym zawarto wszystkie transakcje. To bardzo wygodne rozwiązanie, które z pewnością usprawni pracę działu księgowości.

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na inny aspekt – otóż koncerny paliwowe często wymagają od firm wnioskujących o karty paliwowe spełnienia deklaracji dotyczącej minimalnej liczby tankowanego paliwa. Wyznaczone limity osiągają zwykle wartości na poziomie 500-1000 litrów, a ich niewypełnienie może mieć rozmaite konsekwencje. W takiej sytuacji mogłoby się wydawać, że niewielkie firmy, które dysponują maksymalnie kilkoma pojazdami, nie będą w stanie ich wypełnić. Czy zatem tak powinien działać ten segment?

Oczywiście, że nie. Dlatego też powstały takie produkty jak karta paliwowa BP Komfort Prepaid. To karta paliwowa bez zabezpieczenia, co oznacza, że nie trzeba podpisywać żadnego zobowiązania dotyczącego tego, ile paliwa zatankujesz w każdym okresie rozliczeniowym. Zamiast tego tankujesz po prostu tyle, ile potrzebujesz – i za taką samą ilość się rozliczasz. Aby uzyskać kartę paliwową BP Komfort Prepaid, wystarczy wypełnić formularz online, następnie otrzymasz dane logowania do konfiguracji swoich kart oraz doładowania kont. To kolejne udogodnienie dla użytkowników, gdyż produkt ten jest tzw. kartą przedpłaconą. Oznacza to, że aby korzystać i płacić za pomocą karty paliwowej BP Komfort Prepaid, w pierwszej kolejności musisz zasilić swoje konto. W ten sposób zwiększasz kontrolę nad swoimi wydatkami, nigdy też nie zaskoczą Cię wysokie faktury na koniec okresu rozliczeniowego. Karta paliwowa BP Komfort Prepaid dedykowana jest firmom, których miesięczne wydatki na paliwo wynoszą maksymalnie 14 000 zł. I właśnie taka powinna być karta paliwowa dla małych firm!

Co ze zniżkami na paliwo i innymi benefitami?

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid to znacznie więcej korzyści, a na pierwszy plan wysuwają się oczywiście atrakcyjne rabaty na paliwo. Wynoszą one:

  • 5 groszy na litrze tankowanego paliwa zwykłego,
  • 10 groszy na litrze tankowanego paliwa premium,
  • 5% zniżki na myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy.

Ponadto z kartą paliwową bez zabezpieczeń BP Komfort Prepaid masz dostęp do wielu usług online, na przykład sprawdzisz aktualny stan konta czy historię swoich transakcji. A do tego dzięki BP Komfort Prepaid dołączysz do programu Payback – w jego ramach za wydane środki otrzymujesz punkty, które następnie możesz wymienić na różnego rodzaju nagrody. Nie ulega wątpliwości, że karta BP Komfort Prepaid jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, które w swojej flocie mają najwyżej kilka pojazdów. Nie czekaj dłużej i już dziś sprawdź aktualną ofertę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *