Promocyjne rozwiązania kredytowe na nowego Nissana!

Rynek kredytowy nie pozwala się nudzić tym, którzy właśnie poszukują wsparcia finansowego na zakup nowego samochodu. Wszędzie, gdziekolwiek się nie spojrzy, pierwszymi rzucającymi się w oczy obiektami są jaskrawe uliczne billboardy lub przeglądarkowe reklamy zachwalające wsparcie finansowe. Wszystko fajnie, ale jak wybrać ofertę, która wygląda równie dobrze na papierze, jak i w rzeczywistości?

Wielkie możliwości, jeszcze większe rozterki

Nie jest to zadanie łatwe – z jednej strony to wspaniale, że mamy praktycznie nieograniczone możliwości wyboru, jednakże może to również powodować niemały ból głowy. Liczba ofert potrafi po prostu przytłoczyć. Czasami jednak możemy sobie zaoszczędzić tych rozterek. Wystarczy, że będziemy mieli ściśle określonego producenta, a wszystko powinno pójść z górki…

Szukasz nowego Nissan w kredycie? Sprawdź ofertę Nissan Finance!

Jeśli np. jesteśmy zainteresowani jakimś modelem z bogatej oferty Nissana, to wsparcie finansowe powinniśmy powierzyć dealerowi tej marki. Czemu? Będzie to z dużą dozą prawdopodobieństwa najatrakcyjniejsza oferta na rynku, która w pełni spełni wymagania potencjalnego klienta japońskiego koncernu motoryzacyjnego. Dodatkowo warto wspomnieć, że Nissan Finance bardzo często oferuje niezwykle ciekawe promocje i nie inaczej jest teraz – https://nissanfinance.pl/promocje/promocje-kredyt.

Promocyjne oferty kredytowe u dealera Nissana

Aktualnie w specjalnej ofercie Nissan Finance znajdują się dwie bardzo interesujące opcje skierowane do klienta indywidualnego:

  • Kredyt 50/50 – świetna oferta dla klientów zainteresowanych modelem Qashqai (roczniki 2019 oraz 2020) oraz X-Trail wyprodukowanym w latach 2019 i 2020,
  • Nissan Select – niezwykle elastyczna propozycja dla wszystkich zainteresowanych Nissanem Juke, Qashqai oraz X-Trail (roczniki 2019 oraz 2020).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie zwlekaj! Więcej informacji uzyskasz na oficjalnej stronie Nissan Finance, kontaktując się bezpośrednio z zespołem obsługi klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *